Kariéra

Najděte si lepší práci a spojte svoji budoucnost s námi. Aktuální nabídka volných pracovních pozic v naší společnosti.

Nabídka práce – Programátor/seřizovač CNC

Pro posílení našeho týmu hledáme programátor/seřizovač CNC s nástupem možným dle dohody.

cnc kariera

cnc kariera

Náplň práce:

  • Obsluha CNC zařízení (3osá fréza, soustruh)
  • Tvorba programů pro CNC
  • Ověření programu a případná optimalizace
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
  • Spolupráce na zvyšování kvalifikace obsluhy CNC strojů
  • Kooperace s kolegy ve výrobě

Požadavky:

  • Vyučení v oboru soustružník, obráběč, frézař výhodou
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Znalost obrábění kovů, vrtání otvorů
  • Měření základními měřidly
  • Samostatnost při vytváření CNC programů v PC
  • Práce se systémem Fagor a Fanuc
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném režimu
  • Ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
  • Rozšiřování odborných znalostí
  • Sledování trendů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na moderních technologiích
  • Kvalitní pracovní prostředí
  • Možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
  • Příspěvky na doplňkové penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řadu dalších benefitů (příspěvek na stravování, multisport karta ….)
  • Flexibilní, mladý a přátelský kolektiv
  • Místo práce Žďár nad Sázavou

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY.
KONTAKT: nemec@systemotronic.cz ; Mob: +420 733 736 562

Nabídka práce – Projektant elektro

Aktuálně hledáme pro posílení naší pobočky ve Žďáru nad Sázavou posilu do oddělení projekce.

Náplň:

  • Návrh automatizačních systémů a elektrického zařízení především pro oblasti strojních a manipulačních technologií
  • Vypracování dokumentace v prostředí Eplan a MS Office
  • Návrh nových zařízení
  • Spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
  • Koordinace zpracování SW, výroby a montáže elektrického zařízení
  • Uvádění automatizačních systémů do provozu
  • Podpora a rozšiřování stávajících projektů

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
  • Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
  • Praxe v oboru min. 1 rok
  • Znalost anglického jazyka alespoň v mírně pokročilé úrovni (stupeň A1-A2)
  • Znalost projektování elektrických zařízení v oblasti automatizační techniky
  • Znalost práce s Eplan - výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6, §10
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
  • Studium anglického jazyka
  • Řadu dalších benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, multisport karta ….)

Kontaktní osoba:
Ing. Lubomír Němec
Tel.: 733 736 562
E-mail: nemec@systemotronic.cz

Nabídka práce – Vedoucí obchodník

Aktuálně hledáme pro posílení našeho týmu vedoucího obchodníka.

  • Člen týmu obchodníků v oblasti průmyslové automatizace, prodej výrobků a projektů na výrobu jednoúčelových strojů
  • Péče o přidělené portfolio stávajících zákazníků
  • Prezentace produktů, výrobků a služeb poskytovaných naší společností
  • Průzkum trhu a užití marketingových nástrojů k oslovení nových i stávajících zákazníků
  • Sjednání schůzek a vedení obchodních jednání u zákazníků
  • Vedení a zodpovědnost za celé oddělení prodeje výrobků
  • Bližší informace o náplni práce při osobním pohovoru

Požadavky:

  • min. SŠ s maturitou obor elektro nebo strojní
  • MS Office – pokročilý
  • Řidičský průkaz B
  • AJ či NJ – komunikativní znalost podmínkou
  • Orientace v katalogových listech

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Spolehlivost
  • Orientace na výsledek
  • Komunikativnost
  • Týmovost
  • Dynamika, důraz, vytrvalost
  • Samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Možnost pracovat ve stabilní a moderní společnosti s dlouholetou tradicí
  • K dispozici služební auto i k osobním účelům, mobilní telefon, notebook
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po 1 roce)

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám vrací.