Bezpečnost a automatizace s tradicí - H. Zander GmbH & Co. KG, Aachen, Německo

Již od roku 1950 nabízí firma ZanderAachen spolehlivé bezpečnostní a řídicí technologie pro strojní zařízení a strojírenský průmysl.

Firma Zander patří mezi dlouholeté odborníky v oboru pyšnící se svou historií plnou inovací. Inovace jsou ihned zaváděny do praxe a uplatňovány v řešeních pro zákazníky. Sousedství s univerzitou RWTH v Aachenu garantuje přísun vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. Výhodná poloha v Aachenu umožňuje vyvíjet a vyrábět bezpečnostní prvky a programovatelné vysokorychlostní řídicí systémy pro klienty ze všech oborů průmyslu po celém světě.

V rámci vývoje jsou zaměstnanci vždy zaměřeni na aplikaci požadavků svých zákazníků. V praxi to znamená, že zákazník získá hned dvě výhody – osvědčené standardní výrobky, stejně jako nejnovější inovativní technologie z vývoje. V důsledku toho si zákazníci odnášejí integrované, tvůrčí a cenově efektivní hardwarové a softwarové řešení pro různé aplikace.

Firma Zander nabízí mnoho standardních výrobků, ale také přizpůsobené varianty a speciální řešení šitá na míru zákazníkům - zeptejte se nás.

Monitorovací bezpečnostní relé

relé pro dvouruční ovládání, časová relé

multifunkční bezpečnostní moduly

vysokorychlostní řídicí systémy, mikro PLC

mikrospínače

elektronické programovatelné řízení vaček

signalizátory chyb

Pro více informací nás prosím kontaktujte, popř. navštivte www.zander-aachen.de . Většina výrobků je certifikována nezávislými institucemi. V případě jakýchkoliv otázek ohledně bezpečnostní technologie Vám Zander pomůže, dlouholeté zkušenosti jsou zde výhodou.