Hledáme další posilu do našeho týmu v Brně:

Konstruktér jednoúčelových strojů

Náplň:

  • konstrukce komplexních strojních sestav, konstrukční a vývojové práce na PC dle zadání
  • zpracování 3D, 2D dokumentace, technické dokumentace
  • podílení se na montáži a případné výrobě dílů ve vývojové dílně v prostorách firmy
  • řízení a dohled na montážní práce u zákazníka, popř. podílení se na těchto pracích

Požadavky:

  • VŠ/SŠ strojírenského zaměření, obor konstrukce výhodou
  • 2 roky praxe na pozici konstruktér (nebo šikovný absolvent VŠ s praxí formou brigád v oboru)
  • Znalost práce SolidWorks, Autodesk Inventor, MS Office
  • znalost vývojových a konstrukčních principů a procesů
  • komunikativní znalost AJ min. A2
  • obecný přehled v technice
  • zodpovědnost, analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu
  • ŘP sk. B – ochota cestovat v rámci ČR a SR

Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech v oblasti konstrukce a vývoje jednoúčelových strojů pro významné partnery z různých oborů
  • studium anglického / německého jazyka
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • karta Multisport
  • flexibilní, mladý a přátelský kolektiv
  • práce v Brně nebo Žďáře nad Sázavou
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • týdnů dovolené

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DLE DOHODY.

I pro absolventy či studenty v posledních ročnících.

KONTAKT: korsa@systemotronic.cz ; Mobil: +420 728 248 702