Hledáme posilu do našeho týmu ve Žďáru nad Sázavou:

Projektant elektro

Náplň práce:

  • návrh automatizačních systémů a elektrického zařízení především pro oblasti strojních a manipulačních technologií
  • vypracování dokumentace v prostředí ePLAN a MS Office
  • návrh nových zařízení
  • spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
  • koordinace zpracování SW, výroby a montáže elektrického zařízení
  • uvádění automatizačních systémů do provozu
  • podpora a rozšiřování stávajících projektů

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
  • analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
  • ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • znalost anglického jazyka alespoň v mírně pokročilé úrovni (stupeň A1-A2)
  • znalost projektování elektrických zařízení v oblasti automatizační techniky
  • znalost práce s ePLAN – výhodou
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6, §10
  • řidičské oprávnění sk. B
  • rozšiřování odborných znalostí
  • sledování trendů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na moderních technologiích
  • Kvalitní pracovní prostředí
  • Možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
  • Příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Studium anglického jazyka
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní, mladý a přátelský kolektiv
  • Místo práce Žďár nad Sázavou

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY.

KONTAKT:  nemec@systemotronic.cz  Mobil: +420733736562