Eaton

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů. Na českém trhu se pohybuje od roku 1991.

Jean Mueller LogoV období let 1991-1997 to byla právě naše společnost Systemotronic, která měla výhradní zastoupení firmy Eaton, tehdy ještě Klöckner Möller, na českém i slovenském trhu.

Významnou součástí společnosti je výrobní závod v Suchdolu nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče, jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní Inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. Firma patří k významným světovým výrobcům kompletního řešení průmyslové automatizace.

Výrobky firmy Eaton

  • stykače a relé, spouštěče motorů a frekvenční měniče
  • ovládací a signalizační prvky, polohové spínače, vačkové spínače
  • řídicí relé EASY a modulární PLC
  • modulární Instalační přístroje, výkonové jističe, transformátory
  • rozváděčové skříně a rozvodnice, přípojnicové systémy do 6300 A

Zboží firmy EATON Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky. Neváhejte nás kontaktovat na sale@systemotronic.cz nebo telefonicky na +420 538 707 109.