Jean Müller

Společnost byla založena roku 1897 v Eltville am Rhein, kde je sídlo i hlavní výroba společnosti. Ve firmě Jean Müller se snoubí tradice s pokrokem. Pokrok symbolizují neustálé inovace a vývoj produktů, tradici naopak dlouhodobost a loajalita zákaznických vztahů.

Jean Mueller LogoFirma začínala výrobou pojistkových odpínačů, pokračovala ve výrobě rozváděčů, přístrojů na sledování spotřeby elektrické energie a komponent pro její distribuci. Současný sortiment neustále zdokonaluje.

Těžištěm výroby jsou řadové a lištové pojistkové odpínače, pojistky a pojistkové spodky. Firma Jean Müller vyrábí i komponenty pro fotovoltaické systémy, které splňují nejnovější EN normy. Smyslem společnosti je poskytovat svým zákazníkům profesionální a inovativní řešení s podporou na vysoké technické úrovni.

Výrobky firmy Jean Müller

  • pojistkové odpínače
  • pojistkové držáky a lišty
  • pojistkové spodky
  • pojistky NN a VN
  • jistící komponenty pro fotovoltaické aplikace

Firma SYSTEMOTRONIC, s.r.o. je výhradním zástupcem pro výrobky firmy Jean Müller, a proto je oprávněna prodávat, vystavovat, účastnit se tendrů a současně dávat jiným firmám právo účastnit se tendrů v České a Slovenské republice.

Zobrazit pojistkové systémy Jean Müller v eshopu. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení. Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.