SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Hybešova 38 IČO: 41601564
602 00 Brno DIČ: CZ41601564
  Datová schránka: dphssfb
Firmy je vedena v OR KOS v Brně odd. C, vložka 2115  

Zasílání objednávek a poptávek:

Mahr Zdeněk mahr@systemotronic.cz +420 538 707 102
+420 603 479 139

Technická podpora:

Bezpečnostní relé, senzory a malé programovatelné řídicí systémy
Produkty firmy Jean Müller, Eaton

Dobšík Petr p.dobsik@systemotronic.cz +420 538 707 109
+420 603 814 677

Řídicí systémy

Ing. Krejčí Radek krejci@systemotronic.cz +420 733 736 560
 

Logistika, termíny dodávek, fakturace

Tuzová Alena tuzova@systemotronic.cz +420 538 707 104

Obchodní zástupci pro jednotlivé kraje (klikněte na mapu)

Obchodní ředitel

Ing. Szuścik Petr szuscik@systemotronic.cz

+420 538 707 106
+420 733 554 451

ČR

Jihočeský kraj

Nekola Roman
nekola@systemotronic.cz
+420 733 632 080

Východočeský kraj

Strnad Jiří
strnad@systemotronic.cz
+420 734 279 411

Severočeský + Středočeský kraj

Novotný Zdeněk
novotny@systemotronic.cz
+420 733 736 558

Jihomoravský + Severomoravský kraj

Kalmus Martin
kalmus@systemotronic.cz
+420 733 703 720

Obchodní zástupce pro Slovensko

Černý Milan cerny@systemotronic.cz +421 917 170 594

Projekty - analýzy rizik, programování, servis a technická podpora, školení

Sídlo: Žďár nad Sázavou, Nábřežní 10, 591 01 Telefon: +420 566 532 165
 
Vedoucí kanceláře - Jednatel
Ing. Němec Lubomír nemec@systemotronic.cz +420 733 736 562
Programátor
Ing. Krejčí Radek krejci@systemotronic.cz +420 733 736 560
Jančík Adam, DiS. jancik@systemotronic.cz +420 734 739 336
Ing. Brabec Jiří brabec@systemotronic.cz +420 731 270 996
Projektant elektro
Mrkos Petr mrkos@systemotronic.cz +420 603 165 747
Morkus Aleš morkus@systemotronic.cz +420 603 964 847
Posouzení rizik strojních zařízení
Němeček Filip nemecek@systemotronic.cz +420 733 736 559
Liška Radek liska@systemotronic.cz +420 603 479 137
SERVIS volejte +420 733 736 562

Návrh a výroba jednoúčelových strojů

Vedoucí oddělení mechaniky
Ing. Korsa Filip korsa@systemotronic.cz +420 728 248 702
Konstruktér    
Ing. Freisleben Pavel freisleben@systemotronic.cz +420 734 572 375
Tesař Karel tesar@systemotronic.cz +420 731 964 046
 

Jednatel společnosti

Ing. Němec Lubomír  nemec@systemotronic.cz  +420 733 736 562
 

Ostatní služby

Cenové nabídky a objednávky Jean Müller
Podpora obchodu, katalogy, objednávky školení
Nádeníčková Andrea nadenickova@systemotronic.cz +420 733 736 563
+420 538 707 107
Účtárna
Láníčková Hana lanickova@systemotronic.cz +420 538 707 103
po a čt 8-15 hodin