Prodej produktů

Prodáváme výrobky pro automatizaci a bezpečnost strojních zařízeních firem Pilz, Jean Müller, Eaton, BBH, Brainboxes, Castell Safety, WOERTZ, REER, IDEM Safety Switches, Bihl + Wiedemann a Zander Aachen.

Pilz

PILZ je vůdčí společností v oblasti automatizační techniky. Jako experti na bezpečnost, automatizaci a životní prostředí, poskytují svá řešení celosvětově, pro společnosti ze všech odvětví.

Jean Müller

Společnost byla založena roku 1897 v Eltville am Rhein, kde je sídlo i hlavní výroba společnosti. Ve firmě Jean Müller se snoubí tradice s pokrokem. Pokrok symbolizují neustálé inovace a vývoj produktů, tradici naopak dlouhodobost a loajalita zákaznických vztahů.

Eaton

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů. Na českém trhu se pohybuje od roku 1991.

Brainboxes

Firma Brainboxes byla založena v roce 1984 se sídlem v Liverpoolu v Anglii. Je jedním z předních vývojářů a výrobců zařízení pro sériovou komunikaci.

Castell Safety

Castell Safety International stál u zrodu tzv. systému chyceného klíče (Trapped key interlocking) od roku 1922. Tehdy jeho zakladatel James Harry Castell navrhl první zámkové systémy na ochranu osob a majetku v průběhu elektrifikace Londýna.

WOERTZ

Švýcarská rodinná společnost, která byla založena v roce 1928. Oskar Woertz, inovátor a zakladatel firmy WOERTZ měl tehdy nápad, který spočíval ve zjednodušení elektrotechnických součástek dle přání švýcarských instalatérů.

REER

Společnost byla založena v roce 1959 v italském Turíně. Za jejími počátky stálo poslání věnovat se inovacím a technologiím. Časem byla přidána průmyslová divize, díky níž se společnost stala známou pro automatizaci, a to jak v Itálii, tak i ve světě.

IDEM Safety Switches

Společnost IDEM Safety Switches byla založena v roce 2003 nedaleko Manchesteru ve Velké Británii. Po 18 letech úspěšného vývoje populárních bezpečnostních spínačů a zámků Guardmaster se bývalý technický ředitel EJA/Guardmaster, pan Medi Mohtasham, rozhodl opustit společnost Rockwell a založil společnost IDEM Safety Switches.

Bihl + Wiedemann

Bihl+Wiedemann GmbH byla založena v roce 1992 Jochenem Bihlem a Bernhardem Wiedemannem v Mannhaimu, jakožto vysoce specializovaná inženýringová společnost s mezinárodní působností.

Zander Aachen

Již od roku 1950 nabízí firma Zander Aachen spolehlivé bezpečnostní a řídicí technologie pro strojní zařízení a strojírenský průmysl.

Obrátkové položky najdete v našem e-shopu. Objednávaná zboží kontrolujeme a případně s Vámi konzultujeme správnost a komplexnost nabídky. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení. Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.