Více o nás

Firma SYSTEMOTRONIC, s.r.o. byla založena v roce 1991 majitelem rakouské společnosti Fleck Holding. V letech 1991 -1997 úspěšně zastupovala firmu Klöckner Moeller, která je dnes součástí firmy Eaton. Od roku 1997 se firma profiluje čím dál tím více v oblasti bezpečné automatizace. Právě bezpečnost v automatizaci se pro nás stala prioritou a věříme, že i naším přičiněním dokáží naši zákazníci předcházet případným úrazům a škodám na strojním zařízení.

Co nabízíme v Brně?

Zejména výrobky pro automatizaci a bezpečnost strojních zařízení. Obrátkové položky najdete v našem e-shopu.
Objednávané zboží kontrolujeme a případně s Vámi konzultujeme správnost a komplexnost nabídky. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení.
Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.
Svým zákazníkům nabízíme technickou podporu při výběru komponentů, krátké dodací termíny a v neposlední řadě i příznivou cenu. Naši obchodní zástupci rádi vyjdou vstříc Vašim požadavkům po celé České a Slovenské republice.
Pro naše zákazníky pořádáme řadu odborných školení a seminářů. Přidanou hodnotou jsou služby, které nabízí naše kancelář Žďár nad Sázavou.

Co nabízíme ve Žďáru nad Sázavou?

  • Posouzení rizik strojních zařízení
  • Vytvoření dokumentace v E-planu
  • Komplexně zajistíme výrobu chybějících krytů, plotů, ale také štítků
  • Programování - od jednoduchých malých řídicích systémů až po složitá PLC, případně vč. vizuaLizace procesu pro lepší a rychlejší odstranění poruchy ve výrobním procesu
  • Odborná montáž přístrojů a kabeláže, vč. výroby rozváděče
  • Na přání zajistíme nutné dokumenty spojené s výrobou a provozem strojního zařízení - kontroLy, měření, revize
  • Nainstalovaná zařízení uvedeme do provozu, otestujeme dle platných norem a předpisů a protokolárně předáme
  • Zajistíme záruční i pozáruční servis

Bezpečnost v práci je naší prioritou. Naše každodenní činnost k ní přispívá. Jsme společností, která se již od roku 1991 zabývá prodejem výrobků a služeb pro bezpečnost strojů a strojních zařízení.

Mezi naše hodnoty patří soustředěnost na bezpečí, očekávání nemožného a naše nabyté znalosti a špičkové technologie. Díky nim se soustřeďujeme na to, co je pro nás důležité – vytváření bezpečnosti a jistoty na pracovišti našich partnerských společností.

Soustředění na bezpečí

Dnešní doba nevyhnutelně vede ke stále silnějšímu spojení člověka s technikou. Za pomocí moderních technologií pomáháme vytvářet takové pracovní prostředí, aby v něm lidé mohli cítit bezpečí a jistotu.

Očekáváme nemožné

Neočekávané situace mohou být zbytečným zdrojem nebezpečí a stresu. Často jsou souhrou chyb techniky i člověka. Při naší práci předpokládáme i silně nepravděpodobné události a budujeme vždy několik úrovní ochrany. Prevencí krizových situací chráníme lidské zdraví, čas i prostředky.

Znalosti a technologie

K výrobkům světových značek přidáváme zkušenosti našich odborníků. Zákazník tak může těžit nejen ze samotných technologií, ale i z bohatého know-how v oblasti analýzy rizik a samostatných projektů. Naše řešení používají při výrobě takové značky, jako je Škoda Auto, Continental Barum, Ingersoll Rand, Heineken a další.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám vrací.