Pilz

PILZ je vůdčí společností v oblasti automatizační techniky. Jako experti na bezpečnost, automatizaci a životní prostředí, poskytují svá řešení celosvětově, pro společnosti ze všech odvětví. Společnost má v současné době 1700 zaměstnanců a 26 dceřiných společností a poboček na všech kontinentech. Založena a vedena jako tradiční rodinná společnost, funguje v tomto duchu již přes 60 let.

Pilz Logo 150x68Čtyřstranná bezpečnost automatizace

Řešení společnosti PILZ nabízí  technickou, ekonomickou, personální a ekologickou bezpečnost pro zaměstnance, stroje a životní prostředí.

Jako technologický leader, nabízí PILZ Inovatlvní řešení kompletní automatizace. Produkty společnosti jsou přátelské k životnímu prostředí díky využívání ekologických materiálů.

Zaměstnanci jsou tím nejcennějším kapitálem ve společnosti, proto PILZ svými řešeními přispívá ktomu, aby mohli pracovat bezpečně, bez možnosti zranění.

Výrobky firmy PILZ

  • bezpečnostní relé řady PNOZ X, PNOZ Sigma
  • mechanické, magnetické, elektronické spínače a zámky, světelné závory PSEN
  • bezpečnostní řídicí systémy pro menší aplikace PNOZmulti
  • řídicí systémy pro bezpečnostní a řídicí funkce řady PSS3000 a PSS4000
  • nástroje pro sledování elektrických veličin

 

Zobrazit produkty Pilz (Bezpečnostní moduly, Řídicí a programovatelné systémy, Bezpečnostní senzorika, Monitorovací moduly a převodníky) v eshopu. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení. Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.