Bezpečnost v práci je prioritou. Naše každodenní činnost k ní přispívá. Jsme společností, která se již od roku 1991 zabývá prodejem výrobků a služeb pro bezpečnost strojů a strojních zařízení.

Mezi naše hodnoty patří soustředěnost na bezpečí, očekávání nemožného a naše nabyté znalosti a špičkové technologie. Díky nim se soustřeďujeme na to, co je pro nás důležité – vytváření bezpečnosti a jistoty na pracovišti našich partnerských společností.

Soustředění na bezpečí

Dnešní doba nevyhnutelně vede ke stále silnějšímu spojení člověka s technikou. Za pomocí moderních technologií pomáháme vytvářet takové pracovní prostředí, aby v něm lidé mohli cítit bezpečí a jistotu.

Očekáváme nemožné

Neočekávané situace mohou být zbytečným zdrojem nebezpečí a stresu. Často jsou souhrou chyb techniky i člověka. Při naší práci předpokládáme i silně nepravděpodobné události a budujeme vždy několik úrovní ochrany. Prevencí krizových situací chráníme lidské zdraví, čas i prostředky.

Znalosti a technologie

K výrobkům firmy Pilz a dalších světových značek přidáváme zkušenosti našich odborníků. Zákazník tak může těžit nejen ze samotných technologií, ale i z bohatého know-how v oblasti analýzy rizik a samostatných projektů. Naše řešení používají při výrobě takové značky, jako je Škoda Auto, Continental Barum, Ingersoll Rand, Heineken a další.