WOERTZ

Švýcarská rodinná společnost, která byla založena v roce 1928. Oskar Woertz, inovátor a zakladatel firmy WOERTZ měl tehdy nápad, který spočíval ve zjednodušení elektrotechnických součástek dle přání švýcarských instalatérů.

Jean Mueller LogoDíky svým nápadům zajistil maximální efektivnost výroby s minimální snahou. Orientace na zákazníka, kterou Woertz projevil, je stále jednou z hlavních hodnot společnosti.

Rodinný business s důvtipným talentem

Společnost klade důraz na kvalitu svých produktů a služeb, inovace, výzkum a neustálé zlepšování. Mezi její hlavní hodnoty patří také spolehlivost vůči vlastním zaměstnancům a zákazníkům.

WOERTZ vyvíjí a vyrábí ploché elektrické vodiče, systémy pro instalaci silových a datových kabelů v budovách, řadové svorky, upevňovací materiál a jiné elektronické prvky.

Úspěšnost a inovativnost společnosti dokazují téměř dvě desítky registrovaných patentů v období posledních pěti let.

Výrobky firmy WOERTZ

  • pružné přípojnicové rozvody
  • ploché kabely
  • řadové svorky

Zobrazit průmyslové komponenty WOERTZ v eshopu. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení. Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.